Kuvaus
Tekniset parametrit
Taitettava markkinavaunu
Oletko kyllästynyt vetämään useita laukkuja matkoilla tai ostoksilla? Tämä taitettava markkinavaunu on täydellinen ratkaisu! Käytä tätä taitettavaa vaunua, jossa on kumipyörät, säästääksesi käsiäsi ja nauti kävelystä ruokakaupasta.
Kätevät pyörät! Tällä taitettavalla markkinavaunulla supermarketiin on helpompi mennä. Käytä tätä AT Home -ostoskoria pelastaaksesi kätesi ja nauti ruokakaupan kävelystä.
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | taitettava markkinavaunu |
| Mallinumero | XJG8130 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 50 kg |
| Korin koko | 30*40*31 cm |
| Avoin koko | 34*59*44cm |
| Pakkauskoko | 92*39*60cm, 7kpl laatikossa |
| Säiliö | 900 kpl 20GP, 2400 kpl 40HQ |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 90 mm, PP/PVC |







Värit saatavilla

Tuotteen ominaisuudet
• Ainutlaatuinen portaiden kiipeily: Taitettava markkinavaunu on varustettu kolmella pyörivällä pyörällä, joita käytetään erityisesti portaiden kiipeilyyn. Pyörien ansiosta se toimii hyvin erilaisissa maastoissa, kuten portaissa, ruohossa, liassa ja sorassa.
• Erittäin kantava: Taitettava vaunun runko on valmistettu paksusta alumiiniseoksesta, ruostesuojattu ja kestävä, ja sitä voidaan käyttää monta vuotta. Se mahtuu raskaisiin ja suurikokoisiin esineisiin ja kantaa noin 50 kiloa esineitä.
• Monikäyttöinen: Taitettava markkinakärry voidaan muuntaa pieneksi kärryksi, johon voi sijoittaa raskaita tai suuria esineitä. Voit käyttää sitä ostoskorina, ruokaostoksina, apuvälineenä ostoksilla, töissä tai matkoilla.
• Kätevä varastointi ja kokoonpano: taitettavan rakenteen, säilytys- ja kuljetustilan käyttö on hyvin vähäistä. Vielä tärkeämpää on, että pakkauksessa on yksityiskohtaiset asennusohjeet. Se voidaan asentaa helposti muutamassa minuutissa.
Tietoja tehtaastamme
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. on moderni konserniyhtiö, joka koostuu Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd: stä. ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., jolla on itsenäinen tutkimus ja kehitys, itsenäinen tuotanto ja riippumaton myyntitiimi.
Päätoimiala: erilaisten supermarkettivaunujen, logistiikkalaitteiden, muovisten ostoskorien, räätälöityjen kiinnikkeiden, laakereiden, pyörien, metallimuottien, ruiskuvalumuotojen ja muiden tuotteiden suunnittelu, kehittäminen ja myynti.

Todistukset
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patentti

Messut

Näytehuoneen kulma

Suositut Tagit: taitettava markkinavaunu, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa
Lähetä kysely












