Ostoskärry portaiden kiipeilypyörillä
Kuvaus
Tekniset parametrit
Ostoskärry portaiden kiipeilypyörillä
• Portaiden kiipeilypyörillä varustettu ostoskärry on riittävän pieni mahtuakseen helposti auton takaosaan tai julkiseen liikenteeseen. Se roikkuu useimmissa vähittäiskaupan kärryissä ja rullaa helposti useimmilla pinnoilla, erittäin tiukalla kahvalla vaivattomiin vaiheisiin.
• Pyörillä oleva ostoskärry on kestävä ja kevyt, painaa vain 2,5 kg, mutta mahtuu jopa noin 35 kg: n painoisia esineitä. Ihanteellinen käytettäväksi ostoskorina, pyykkikärrynä, taidehuollon järjestäjänä tai siivoustarvikkeiden järjestäjänä, mikä tekee siitä toimivan ja tehokkaan
• Pyörillä varustetut taittokärryt on helppo koota. Se on kompakti, taittuu tasaiseksi helppoa säilytystä varten ja sisältää kätevän kantolaukun
• Hyötyvaunu on kestävä ja helppo ohjata 3,5" pyörillä takana ja 3" pyörillä edessä. Kuvioitu kahvapinta on luistamaton ja ergonominen, ja se on helppo kuljettaa portaita kiivettäessä tai tiellä.
• Rolling Utility Cartin tuotetiedot: Ostoskorin kokonaiskoko on 34 * 59 * 44 cm. Varsinainen säilytyskorin pinta-ala on 30 * 40 * 31cm.
Tuotteen tiedot
| Nimi | ostoskärry, jossa on portaiden kiipeilypyörät |
| Mallin numero | XJG8130 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 50KG |
| Korin koko | 30 * 40 * 31cm |
| Avoin koko | 34 * 59 * 44cm |
| Pakkauksen koko | 92 * 39 * 60cm, 7kpl pahvikotelossa |
| Kontti | 900kpl 20GP: ssä, 2400kpl 40HQ: ssa |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 90mm, PP/PVC |

Portaiden kiipeilypyörillä varustetun ostoskärryn ominaisuudet
1. Kevyt, vaivattomampi kuljetettaessa verrattuna metallimateriaaliin.
2. Kaksi yleispyörää edessä ja harvinaiset portaiden kiipeilypyörät, jotka rullaavat helposti ja menevät yläkertaan.
3. Suuri kapasiteetti, 35L, voi laittaa paljon esineitä.
4. Taitettava, voidaan säilyttää autossa tai kaapissa, säästää tilaa.
5. Monikäyttöistä, irrotettavaa vedenkestävää pussia voidaan käyttää erikseen.
Meidän tehtaamme
1. Yli 20 vuoden kokemus laitteisto- ja ostoskoriteollisuudesta, erinomainen tuotantokapasiteetti. Uusi tehdas perustettiin Anhuissa vuonna 2019.
2. Tuotelaitteet: Tarkkuusruiskutuskone, leimauskone, niittikone, kuormitustestauskone, suolaruiskutuksen testauskone, kovuuden testauskone.
3. Kokenut T&K-tiimi, ammattilainen 3D-, 2D-renderoinnissa, prototyypissä ja työkaluissa.
4. Palveluperiaate: "Kohtuullisimmalla hinnalla ja täydellisimmillä palveluilla parhaiden tuotteiden tarjoamiseksi". Liiketoimintafilosofia: "Ammatillinen, eheys, luotettava"

Sertifikaattimme
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patentti.

Suositut Tagit: ostoskärry, jossa on portaiden kiipeilypyörät, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkukauppa, halpa, hinta, myytävänä
Pari
Ostoskärry 6 pyörätLähetä kysely











