Kuvaus
Tekniset parametrit
4-pyörällä taitettava päivittäistavaravaunu
Olipa kyseessä ruokakauppaan, pesulaan meneminen tai tavaroiden kuljettaminen paikasta A pisteeseen B, 4-pyörällä taitettava ruokavaunu on yksi jokaisen kaupunkilaisen suurimmista iloista. Monet kutsuvat niitä hellästi "mummokärryiksi". Kuljeta vain elintarvikkeiden kuorma myymälään ja sieltä takaisin ymmärtääksesi näiden kärryjen tarpeellisuuden ja hyödyn.
Taitettavat ruokavaunut ovat tällä hetkellä kotimaisten ympäristönsuojelutuotteiden ykkösvalinta. Sen ulkonäkö korvaa vähitellen kertakäyttöiset muovipussit, ja sen edut ovat vapaa-aika, käytännöllisyys ja ympäristönsuojelu.
Kokoontaitettavien kärryjen käyttö helpottaa vanhusten elämää. Se sopii täydellisesti kaupunki- ja kaupunkiasumiseen, päivittäiseen ruokaostokseen, pyykin noutoon, voidaan käyttää jopa ulkona, kuten retkeilyyn. Se voidaan taittaa, helppo säilyttää autossa tai kotona. Se voi kiivetä portaita, joten se on vaivatonta.
tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | 4-pyörällä taitettava päivittäistavaravaunu |
| Malli | XJG8078 |
| Kapasiteetti | 109L |
| Kantavuus | 30kg |
| Kärryn paino | 4,6 kg |
| Korin koko | 59 * 40,5 * 45 cm |
| Avoin koko | 103 * 54 * 58,5 cm |
| Pakkauskoko | 110 * 10 * 52 cm, 2 kpl / laatikko; 870kpl/20GP, 2360kpl/40HQ |
| MOQ | 870 kpl |
| Materiaali | Rautaputki maalipinnoitteella |
| Pyörä | 240mm/130mm; PP/EVA |

4-pyörällä taitettavan päivittäistavaravaunun ominaisuudet
1. Tukeva rakenne: Käytämme korkealaatuista ja tukevaa metallia, joten tätä taitettavaa ostoskoria voidaan käyttää pitkään ja usein.
2. Kestävät pyörät: Akselirakenteiset pyörät helpottavat kärryn vierimistä eri teillä. Ylimitoitettu takapyörä tekee kärrystä vakaamman siirrettäessä ja kuljetettaessa.
3. Taitettava muotoilu: Käytännöllinen ostoskori tekee kuljetuksesta ja varastoinnista helppoa ja huoletonta. Suunnittelimme kärryn taitettavaksi ja litteäksi, joten se ei vie paljon tilaa.
4. Monitoimitoiminto: Tätä vaunua ei käytetä vain tavaroiden kuljettamiseen pesula- ja ruokakaupoista, vaan myös retkeilyvarusteiden ja puutarhatyökalujen kuljettamiseen. Sitä käytetään laajalti toimistoasiakirjoissa, matkalaukuissa, pullovedessä, rantalaitteiden keittiötoimittajissa.
Tehtaamme
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. on moderni konserniyhtiö, joka koostuu Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd.:stä ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.:stä, jolla on itsenäinen tutkimus- ja kehitystyö, riippumaton tuotanto ja riippumaton myyntitiimi. Siellä on ammattitaitoinen, tehokas, innostunut, omistautunut ja rehellinen työporukka.

Suositut Tagit: 4-pyörällä taitettava ruokakauppavaunu, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myynnissä
Lähetä kysely










