Kuvaus
Tekniset parametrit
Kokoontaitettava käsikärry
Oletko kyllästynyt raatelemaan paljon laukkuja käsissäsi ja käsivarsissasi ostoksilla tai matkoilla? Oletko kyllästynyt kiipeämään portaissa kantaen kasseja käsissään, kun palaat supermarketista ostoksille? Jiaxing Xingjie Machineryn valmistama kokoontaitettava käsivaunu voi tehdä elämästäsi suuren eron!
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | kokoontaitettava käsikärry |
| Mallinumero | XJG8122-1 |
| Kapasiteetti | 52L |
| Kantavuus | 50kg |
| Paino | 5,66 kg |
| Korin koko | P41*L35*K36,5 cm |
| Avoin koko | P47*L41*K41,5 cm |
| Pakkauskoko | L42*L42*K12 cm, 1 kpl/laatikko. 1200 kpl 20GP:ssä, 2950 kpl 40HQ:ssa |
| Korin materiaali | PP muovia |
| Tangon materiaali | rauta |
| Pyörä | portaiden kiipeilypyörät, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |


Kokoontaitettavan käsikärryn ominaisuudet
1. Kevyt ja kestävä: Kokoontaitettavat käsivaunut on valmistettu kevyistä materiaaleista, mikä tekee niistä helppoja kuljettaa, mutta myös uskomattoman kestäviä.
2. Kompakti säilytys: Kun kärryä ei käytetä, se voidaan helposti taittaa kokoon viemään vähän tilaa.
3. Helppo ohjata: Kääntyvät pyörät kärryn pohjassa helpottavat sen siirtämistä jopa päivinä, jolloin olet täynnä elintarvikkeita.
4. Runsaasti säilytystilaa: Kärryn muotoilu mahdollistaa tarpeeksi tilaa jopa suurille päivittäistavaratuotteille ja paljon erilaisia laukkuja ostoksille.
5. Helppo kuljettaa: Monissa malleissa on sisäänrakennetut kahvat, joiden avulla on helppo nostaa ja siirtää paikasta toiseen.
6. Monipuolinen käyttö: Taitettavia ostoskärryjä voidaan käyttää muuhunkin kuin vain ostoksille; niitä voidaan käyttää tavaroiden kuljettamiseen erilaisiin tehtäviin, mukaan lukien puutarhanhoito ja pyykin kantaminen.
Sovelluskokoontaitettavasta käsikärrystä
1. Voit helposti kuljettaa päivittäistavarat kaupasta autoosi.
2. Tavaroiden säilyttäminen ja järjestäminen kaapissa tai autotallissa.
3. Pyykin ja painavien tarvikkeiden kuljettamiseen.
4. Tavaroiden kuljettaminen ulkotapahtumiin ja sieltä pois.
5. Alustana lapsen pitämiseen torilla tai kaupassa.
6. Säilytä työkaluja, laitteita ja tarvikkeita työmaalla.
7. Pyykinpesukoneena vaatteiden ja liinavaatteiden kuljetukseen.
8. Kuljettaa kierrätettävät materiaalit oikealle palautuspaikalle.


Yleispyörät eri väreillä valittavissa

Tehtaamme
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Helmikuussa 2006 haki TENG-tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
Heinäkuussa 2008 läpäisi ISO9001-2000 International Quality System -sertifikaatin
Toukokuussa 2011 läpäise BV-tarkastus
2. maaliskuuta 017, sai ROHS 2.0 -sertifikaatin
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.

Suositut Tagit: kokoontaitettava käsikärry, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Lähetä kysely










