Kannettava ostoskärry
Kuvaus
Tekniset parametrit
Yksityiskohdat kannettavasta ostoskärrystä
| Nimi | kannettava ostoskärry |
| Mallinumero | XJG8122-1 |
| Kapasiteetti | 52L |
| Kantavuus | 50kg |
| Paino | 5,66 kg |
| Korin koko | P41*L35*K36,5 cm |
| Avoin koko | P47*L41*K41,5 cm |
| Pakkauskoko | L42*L42*K12 cm, 1 kpl/laatikko. 1200 kpl 20GP:ssä, 2950 kpl 40HQ:ssa |
| Korin materiaali | PP muovia |
| Tangon materiaali | rauta |
| Pyörä | portaiden kiipeilypyörät, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |

Kannettavan ostoskärryn ominaisuudet
Laadukkaat materiaalit-Kannettava ostoskärry on valmistettu laadukkaasta, kestävästä ja ympäristöystävällisestä polypropeenimuovista, varustettu ruosteenkestävällä rautakahvoilla (vahvemmat ja kevyemmät), ja sitä voidaan hinata vaakasuunnassa. Kulutus- ja paineenkestävät kumipyörät helpottavat vierimistä millä tahansa tienpinnalla ja takaavat pitkän käyttöiän.
Taitettava malli-Taittuva käytännöllinen vaunu on helposti taitettava kokoon 16,1 × 4,3 × 14,2 tuumaa (noin 5,66 kg), joka on kätevä laittaa reppuun tai käteen todellisten tarpeiden mukaan. Kärryä on kätevämpi avata milloin tahansa ja missä tahansa. Taitettava käsikärry voidaan helposti säilyttää auton, seinän ja autotallin alle.
8-Pyöräinen kannettava ostoskärry sopii portaiden kiipeämiseen. Se ottaa käyttöön 360 astetta pyörivän etupyörän, joka voi paremmin hallita ja muuttaa suuntaa sujuvasti.
Monitoiminen taitettava ostoskori 8 pyörällä, joka ei sovellu vain päivittäistavaroiden, retkeilyvarusteiden ja työkalujen kuljetukseen. Se sopii myös matkalaukkuihin, pulloveteen, urheiluvälineisiin, puutarhatarvikkeisiin, rantatarvikkeisiin ja keittiötarvikkeisiin. Sitä voidaan käyttää kuljetukseen, ostoksille, matkustamiseen, kannettavaan varastointiin, istuimiin ja jakkarana.
Sovelluskannettavasta ostoskärrystä
1. Ostoslaatikko: kätevä käyttää supermarketissa tai viljelijän markkinoilla, kuljettaa vihanneksia, tavaraa jne
2. Jakkaraistuin: voi levätä, kun olet väsynyt ostoksille
3. Ulkona: villiin retkeilyyn, ei vain kuljeta tavaroita, se voi toimia myös pöytänä, istuimena, tehdä ulkoilustasi mukavampaa ja mukavampaa.
4. Auton säilytys: laita autoon, voi säilyttää erilaisia asioita, tehdä autostasi puhtaan ja järjestyksessä.
5. Matkustaminen: Voidaan käyttää matkatavarana, kuljettaa päivittäisiä tavaroita
Tehtaamme historia
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Helmikuussa 2006 haki TENG-tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
Heinäkuussa 2008 läpäisi ISO9001-2000 International Quality System -sertifikaatin
Toukokuussa 2011 läpäise BV-tarkastus
Sain ROHS 2.0 -sertifikaatin 2. maaliskuuta 017
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.

Tuotantolaitteet
1. Tarkkuusruiskutuskone
2. Leimauskone
3. Niittikone
4. Lataustestauskone
5. Suolasumutuksen testauskone
6. Kovuustestauskone.

Todistus
Jiaxing Xingjie on hyväksynyt sertifikaatit ISO9001, ISO14001, ROHS, patentit "TENG" tavaramerkki, SGS jne.
Huazhi Certification Co., Ltd. läpäisi Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd.:n immateriaalioikeuksien hallintajärjestelmän sertifioinnin 13. toukokuuta 2020 väsymättömien ponnistelujen ja yrityksen kaikkien osastojen ja kaikkien työntekijöiden tiiviin yhteistyön jälkeen ja myönsi immateriaalioikeuden. kiinteistönhallintajärjestelmä Sertifiointitodistus, sertifioinnin laajuus sisältää: suunnittelun ja kehityksen, tuotannon, pyörien myynnin sekä edellä mainitun prosessin hankintaan liittyvät immateriaaliomaisuuden hallintatoiminnot.

Suositut Tagit: kannettava ostoskärry, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myynnissä
Pari
Taitettava Boot CartSeuraava
Taitettava ostoskori pyörilläLähetä kysely











