Kuvaus
Tekniset parametrit
Tuotteen Kuvaus
| Nimi | Nelipyöräinen ostoskärry istuimella |
| Mallinumero | XJG8119 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 25 kg |
| Paino | 3,7 kg |
| Korin koko | 33,5*39,5*34 cm |
| Avoin koko | 44*38*41 cm |
| Pakkauskoko | 52*48*13,5 cm, 1 kpl/pakkaus |
| Korin materiaali | PP muovia |
| Tangon materiaali | Alumiini |
| Solki | ABS |
| Pyörä | 37 mm, PP/TPE |
| Väri | värillinen, voidaan räätälöidä pyyntösi mukaan |
| Logo | Hyväksy räätälöity logo |
| Näytteen läpimenoaika | 7-10 päivää |
| Toimituspäivä | 25-35 päivää tilauksen vahvistamisen jälkeen |
| Sovellus | Ostokset, ulkoilmapiknik, toimisto, koulu jne |
ominaisuudet
Nelipyöräinen ostoskärry istuimella on valmistettu korkealaatuisesta polypropeenista, kestävä, kevyt ja joustava rakenne, joka voidaan ladata 25 kg tavaraa. Neljä universaalipyörää ja alumiiniseoskahva helpottavat vetämistä ja merkitsemistä.
Taitettuna ostoskorin korkeus on vain 13,5 cm, ja se voidaan säilyttää helposti talon nurkassa.
Yläosassa on kansi, jota voit käyttää istuimena ja levätä, jos olet väsynyt ostoksilla. Kun sitä käytetään ulkona piknikille, sitä voidaan käyttää myös pöydänä tai jakkarana, mikä tekee vapaa -ajan toiminnasta mukavampaa.





Asennusvaihe
1. Avaa sivukiinnikkeet, avaa lukko, erota etu- ja takapaneelit
2. Avaa laatikko ja aseta pohjakansi alas
3. Siirrä vahvistustanko painikkeeseen ja lukitse se
4. Sulje kansi ja viimeistele

Sovellus
1. Vihannesmarkkinat
2. Supermarket
3. Säilytyslaatikko auton tavaratilassa
4. Ulkona piknik, voi laittaa monia asioita, myös voidaan käyttää ulosteena
Suositut Tagit: Nelipyöräinen ostoskärry istuimella, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa
Pari
Supermarketin vaunuSeuraava
Ostoskori Farmers MarketilleLähetä kysely











