Kuvaus
Tekniset parametrit
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | ostoskorin vaihtopyörät |
| Pyörän materiaali | PU (TPE) |
| Kantavuus | Max.80kg |
| Koko | 5 tuumaa |
| Suorittaa loppuun | Sinkki, elektroforeesi |
| Brändi | TENG |
| Väri | Vaatimus |
| Käyttö | Ostoskärry |
| Koko | 122*32mm |
| Pyörän halkaisija | 125mm |

Laadunvalvonta

Sertifikaatit


Tuotanto

Pääasiakkaat

TUOTERYHMÄT:
1.KALUSTEET/Lääketieteen pyörät;
2.NÄYTTÖPYÖRÄ;
3.KESKIPYÖRÄ;
4.OSTOKÄRIN PYÖRÄ;
5.RASKAAN KÄYTTÖPYÖRÄ;
6. PUDOTA TAOTTU TERÄSPYÖRÄ;
7. SPECIAL CUSTOM PYÖRÄ.
Suositut Tagit: ostoskorin vaihtopyörät, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myynnissä
Seuraava
5 tuuman ostoskorin pyörätLähetä kysely











