Alumiininen taitettava kasviskärry
Kuvaus
Tekniset parametrit
Alumiininen taitettava kasviskärry
| Nimi | Alumiininen taitettava kasviskärry |
| Mallinumero | XJG8071 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 15kg |
| Korin koko | 38*29*30cm |
| Avoin koko | 42*36*90cm |
| Pakkauskoko | 92*39*59cm, 7kpl laatikossa |
| Säiliö | 925 kpl 20GP:ssä, 2448 kpl 40HQ:ssa |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 140mm% 2c PP% 2fEVA |
| MOQ | 300 kpl |
Tämä alumiininen taitettava kasviskärry on valmistettu aeroalumiinimateriaalista, joten se on erittäin kestävä ja kevyt.
Päärungon pidennettyä osaa käytetään kahvana, mikä helpottaa työntämistä ja vetämistä.
35 litran tilavuudellaan se tarjoaa riittävästi tilaa erilaisten tavaroiden kuljettamiseen. Pyörän muotoilu tekee siitä mukavampaa ja työvoimaa säästävää siirrettäessä ja kuljetettaessa.
Taittaminen ja avaaminen vie vain sekunnin, helppokäyttöinen.
Tätä kärryä voidaan käyttää ostoksille, pyykinpesuun, retkeilyyn jne.

Alumiinisen taitettavan kasviskärryn etu
1. Kevyt, metallimateriaaliin verrattuna vaivattomampi kantaminen
2. Kahdella kääntyvällä pyörällä, helposti rullaava
3. Suuri kapasiteetti, voi laittaa paljon kohteita
4. Taitettava, voidaan säilyttää autossa tai kaapissa, säästää tilaa
Tehtaamme historia
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Helmikuussa 2006 haki TENG-tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
Heinäkuussa 2008 läpäisi ISO9001-2000 International Quality System -sertifikaatin
Toukokuussa 2011 läpäise BV-tarkastus
2. maaliskuuta 017, sai ROHS 2.0 -sertifikaatin
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.

Sertifikaatit
Jiaxing Xingjie on hyväksynyt sertifikaatit ISO9001, ISO14001, ROHS, patentit "TENG" tavaramerkki, SGS jne.
Huazhi Certification Co., Ltd. läpäisi Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd.:n immateriaalioikeuksien hallintajärjestelmän sertifioinnin 13. toukokuuta 2020 väsymättömien ponnistelujen ja yrityksen kaikkien osastojen ja kaikkien työntekijöiden tiiviin yhteistyön jälkeen ja myönsi immateriaalioikeuden. kiinteistönhallintajärjestelmä Sertifiointitodistus, sertifioinnin laajuus sisältää: suunnittelun ja kehityksen, tuotannon, pyörien myynnin sekä edellä mainitun prosessin hankintaan liittyvät immateriaaliomaisuuden hallintatoiminnot.

Suositut Tagit: alumiininen taitettava ostoskasvikärry, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Seuraava
Alumiini ostoskonttiLähetä kysely










