Kuvaus
Tekniset parametrit
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | alumiininen taitettava ostoskori |
| Mallinumero | XJG8072 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 25kg |
| Korin koko | 38*29*30cm |
| Avoin koko | 90*42*46cm |
| Pakkauskoko | 92*39*59cm, 7kpl laatikossa |
| Säiliö | 925 kpl 20GP:ssä, 2448 kpl 40HQ:ssa |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 140mm/80mm, PP/PVC |







Tuotteen ominaisuudet
1. Alumiininen taitettava ostoskärry on avattuna 90*42*46 cm, mikä tarjoaa riittävästi tilaa erilaisten tavaroiden kuljettamiseen myymälässä, supermarketissa tai torilla.
2. Kannettavan kärryn koko on 90*42*19 cm taitettuna, helppo säilyttää missä tahansa kulmassa.
3. Se on valmistettu korkealaatuisesta alumiiniseoksesta, kestävä ja kevyt, voi helposti kuljettaa 25 kg:n tavaroita.
4. Helppo avata ja taittaa, kätevä käyttää myös vanhemmille.
5. Neljä yleispyörää, helppo liikuttaa ja rullata, vaivaton.
Tehtaamme historia
● Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
● Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
● Helmikuussa 2006 haki TENG-tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
● Heinäkuussa 2008 läpäisi kansainvälisen laatujärjestelmän ISO9001-2000 sertifikaatin
● Läpäise BV:n auditointi toukokuussa 2011
● Maaliskuussa 2017 sai ROHS 2.0 -sertifikaatin
● Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
● Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.
Sertifikaatit
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patentti


Messuilla

Näytehuoneen kulma

Suositut Tagit: alumiininen taitettava ostoskori, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Lähetä kysely











