Kuvaus
Tekniset parametrit
Oletko kyllästynyt raahaamaan useita laukkuja matkoilla tai ostoksilla? Tämä henkilökohtainen ruokakärry on täydellinen ratkaisu! Käytä tätä kumipyörillä käytettävää käsikärryä pelastaaksesi kätesi ja nauttiaksesi kävelystä ruokakaupasta.
Tuotteen tiedot
| Nimi | henkilökohtainen päivittäistavarakärry |
| Mallin numero | XJG8075 -ylle |
| Kapasiteetti | 35L(35L) |
| Kantavuus | 15KG (15KG) |
| Paino | 1,5 KG |
| Korin koko | 39*30*30 cm |
| Avoin koko | 90,5* 38 * 43,5 cm |
| Pakkauksen koko | 86*40*62 cm, 10kpl/kartonki |
| Materia | korkealaatuinen alumiiniseos |
| Pyörä | 158mm, PP/EVA |
| MOQ-oppaat | 300kpl |







Henkilökohtaisen ruokakärryn ominaisuudet
1. Kevyt ja joustava, se voidaan taittaa ja kuljettaa.
2. Se voidaan sijoittaa myös pienen auton takakonttiin varmuuskopiointia varten.
3. Viileät muodot, erittäin helppokäyttöinen kaikille.
4. Taitettava, jotka ovat helposti kokoontaitettavat.
5. Vaimenna laadukkaat kestävät pyörät.
6. Ruostumaton, helppo puhdistaa.
Tuotteemme edut
1. Korkealaatuinen alumiiniseos, älä koskaan ruostu.
2. Hyväksy mukautettu logo ja paketti.
3. LAATUPALVELUN ISO9001.
4. 100% viennin laatu, tehtaan suora tarjonta, kilpailukykyisempi hinta
Tietoja meistä
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Helmikuussa 2006 haettiin "TENG"-tavaramerkkiä kaikkialta maailmasta
Läpäisi heinäkuussa 2008 KANSAINVÄLISEN LAATUJÄRJESTELMÄSERTIFIKAATIN ISO9001-2000
Toukokuussa 2011 BV-tarkastus
Maaliskuussa 2017 rohs 2.0 -sertifikaatti
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen Keksintö-patentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on valtuuttanut.

Suositut Tagit: henkilökohtainen päivittäistavarakärry, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkukauppa, halpa, hinta, myytävänä
Seuraava
Portaiden kiipeily käsikärryLähetä kysely











