Kuvaus
Tekniset parametrit
Vaunut päivittäistavaroiden kuljettamiseen
Oletko kyllästynyt vetämään useita laukkuja matkoilla tai ostoksilla? Nämä elintarvikkeiden kuljetuskärryt ovat täydellinen ratkaisu! Käytä tätä kumipyörillä varustettua ostoskoria pelastaaksesi kätesi ja nauti kävelystä ruokakaupasta.
Kätevät pyörät! Tällä ostoskärryllä päivittäistavaroiden kuljettamiseen on helpompi mennä supermarketiin. Käytä tätä AT Home -ostoskoria pelastaaksesi kätesi ja nauti ruokakaupan kävelystä.
tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | kärryjä päivittäistavaroiden kuljettamiseen |
| Malli | XJG8067 |
| Kapasiteetti | 42L |
| Kantavuus | 70 kg |
| Vaunun paino | 3 kg |
| Korin koko | 30*30*45cm |
| Avoin koko | 89*45*39cm |
| Pakkauskoko | 100*38*36 cm, 9kpl/kartonki; 1842kpl/20GP, 4473kpl/40HQ |
| MOQ | 2090 kpl |
| Materiaali | Rautaputki maalipinnoitteella |
| Pyörä | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |




Vaunujen ominaisuudet päivittäistavaroiden kuljettamiseen
1.Korin koko on 30*30*45cm, tarjoaa 42L suuren kapasiteetin, voi kuljettaa paljon tavaraa.
2. Taitettavan ostoskorin kestävyys ja ruosteeton rakenne varmistavat, että ostoskori on ruosteeton ja turvallinen myös monen vuoden käytön jälkeen.
3. Kova ostoskorin koko on suuri, taitettuna se on vain 7 cm. Helppo säilyttää autossa tai istuimen alla, ihanteellisesti käytettäväksi bussissa tai metrossa.
4. Neljällä akselilla varustetulla pyörällä vaunu on helppo rullata ja täydellinen rullaamaan jalkakäytävillä, kaduilla, kulmissa jne.
Edut ostoskärryistä päivittäistavaroiden kuljettamiseen
1. Soveltuu hyvin ruokakauppoihin, päivittäisiin ostoksiin, lasten' urheiluvälineisiin, lähikauppoihin jne.
2. Elintarvikkeiden kuljettamiseen tarkoitettujen kärryjen kestävyys ja ruosteenkestävä rakenne varmistavat, että ostoskorisi ei ruostu ja ole turvallinen monien vuosien käytön jälkeen.
3. Laadukkaat kumipyörät ja kahvat helpottavat navigointia.
4. Ostoskorin pyörien kumipinta tekee siitä ihanteellisen ajamiseen jalkakäytävillä, kaduilla, kauppakäytävillä ja jopa ruoholla, ja pienemmät etupyörät mahdollistavat täyden hallinnan ja helpon navigoinnin kulmissa tai kapeissa tiloissa.
5. Tämä kevyt ja tukeva taitettava monitoimivaunu sopii täydellisesti kaikille tiellä oleville. Se sopii hyvin kaupunki- ja kaupunkielämään, päivittäisiin ruokakauppoihin, pyykin noutamiseen tai päivittäiseen kuljetukseen.
6. Valmistettu korkealaatuisesta ruosteenestoaineesta.
7. Ostoskori voidaan sijoittaa tasaiseksi, jotta sitä on helppo säilyttää tavaratilan tai istuimen alla. Se sopii erinomaisesti metrolla tai nopeasti kulma -ruokakauppaan, paikalliseen deli-, leipomo- tai lähikauppaan.
8.Etu- ja takapyörien luokituspyörän koko helpottaa reunakiveen käsittelyä, ja kumikahvoilla varustettu laajennettu kahva voi vähentää selän painetta.
Tietoja tehtaastamme:
1.Yli 20 vuoden kokemus laitteisto- ja ostoskärryteollisuudesta, erinomainen tuotantokapasiteetti. Uusi tehdas perustettiin Anhuille vuonna 2019.
2.Tuotelaitteet: Tarkkuusruiskutuskone, leimauskone, niitti kone, lastaus testaus kone, suola spray pinnoitus testaus kone, kovuus testaus kone.
3. kokenut R& D -tiimi, 3D-, 2D -renderöinti-, prototyyppi- ja työkalutuotteiden ammattilainen.
4.Palvelun oppi:&"; Kohtuullisin hinnoin ja täydellisin palveluin, jotta voimme tarjota parhaat tuotteet &". Liiketoiminnan filosofia:&"; Ammattimainen, rehellinen, luotettava &";


Suositut Tagit: kärryt päivittäistavaroiden kuljettamiseen, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa
Lähetä kysely











