Kuvaus
Tekniset parametrit
Taitettava ostoskärry
Taitettava ostoskärry on viimeistelty tehomaalauksella korkealaatuisella maalilla,'ruoste tuskin tulee. 109 litran suurella kapasiteetilla se voi kuljettaa tavaroita. Neljän kääntyvän pyörän ansiosta kärryä on helppo vetää ja työntää, ja se on kätevä siirtää ja kuljettaa. Taittaminen ja avaaminen kestää vain yhden sekunnin, joten se on helppo säilyttää autossa tai kotimme kaapissa, kun sitä ei käytetä. Tämä taitettava ostoskori on ihanteellinen vaihtoehto päivittäiseen ostoselämäämme.
tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | ostoskärryt taitettavat |
| Malli | XJG8078 |
| Kapasiteetti | 109L |
| Kantavuus | 30kg |
| Kärryn paino | 4,6 kg |
| Korin koko | 59 * 40,5 * 45 cm |
| Avoin koko | 103 * 54 * 58,5 cm |
| Pakkauskoko | 110 * 10 * 52 cm, 2 kpl / laatikko; 870kpl/20GP, 2360kpl/40HQ |
| MOQ | 870 kpl |
| Materiaali | Rautaputki maalipinnoitteella |
| Pyörä | 240mm/130mm; PP/EVA |







Taitettavan ostoskärryn ominaisuudet
1. Tukeva rakenne: Käytämme korkealaatuista ja tukevaa metallia, joten tätä taitettavaa ostoskoria voidaan käyttää pitkään ja usein.
2. Kestävät pyörät: Pohjassa olevat pyörät helpottavat kärryn vierimistä käännettäessä tai vaihtaessa suuntaa kuoppaisilla jalkakäytävällä.
3. Taitettava muotoilu: Käytännöllinen ostoskori tekee kuljetuksesta ja varastoinnista helppoa ja huoletonta. Suunnittelimme kärryn taitettavaksi ja litteäksi, joten se ei'vie paljon tilaa.
4. Suuri kapasiteetti: Tämän kärryn kori on kooltaan 59 * 40,5 * 45 cm, tilavuus 109 litraa, ja tämä kärry voi kuljettaa erilaisia tavaroita, mikä on suuri apu jokapäiväisessä elämässämme.
5. Monikäyttöinen: Tätä vaunua ei käytetä vain tavaroiden kuljettamiseen pesula- ja ruokakaupoista, vaan myös retkeilyvarusteiden ja puutarhatyökalujen kuljettamiseen. Sitä käytetään laajalti toimistoasiakirjoissa, matkalaukuissa, pullovedessä, rantalaitteiden keittiötoimittajissa.
Tehtaamme
1. Yli 20 vuoden kokemus laitteisto- ja ostoskärryteollisuudesta, erinomainen tuotantokapasiteetti. Uusi tehdas perustettiin Anhuihin vuonna 2019.
2. Tuotevarusteet: Tarkkuusruiskutuskone, leimauskone, niittikone, kuormitustestauskone, suolasuihkupinnoituksen testauskone, kovuustestauskone.
3. Kokenut R&D -tiimi, 3D-, 2D-renderöinnin, prototyypin ja työkalujen ammattilainen.
4. Palvelun periaate:" Kohtuullisimmalla hinnalla ja täydellisillä palveluilla tarjoamme parhaat tuotteet". Liiketoimintafilosofia:"Ammattimainen, Rehellisyys, Luotettava"


Suositut Tagit: ostoskärryt taitettavat, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Lähetä kysely











