Kuvaus
Tekniset parametrit
Kokoontaitettava ostoskärry
Kokoontaitettavan ostoskärryn mitat ovat 30*30*45 cm, tilavuus 42 litraa
tarjoaa riittävästi tilaa kaikenlaisten päivittäisten tavaroiden kuljettamiseen.
Korkeus on vain 6 cm taitettuna, erittäin helppo säilyttää missä tahansa talon nurkassa.
Se on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, kestävä ja helppo puhdistaa, ei ruostu edes pitkän käytön jälkeen.
Neljä PP -kumipyörää tekevät kärrystä helposti vieritettävän ja erittäin hiljaisen.
Kärryn avaaminen ja taittaminen vie vain sekunteja, ja sitä on helppo käyttää kaikille.
tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | kokoontaitettava ostoskärry |
| Malli | XJG8067 |
| Kapasiteetti | 42L |
| Kantavuus | 70 kg |
| Vaunun paino | 3 kg |
| Korin koko | 30*30*45cm |
| Avoin koko | 89*45*39cm |
| Pakkauskoko | 100*38*36 cm, 9kpl/kartonki; 1842kpl/20GP, 4473kpl/40HQ |
| MOQ | 2090 kpl |
| Materiaali | Rautaputki maalipinnoitteella |
| Pyörä | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |




Kokoontaitettavan ostoskärryn ominaisuudet
1. Oikea kapasiteetti: 42 litran tilavuudella tämä kokoontaitettava ostoskärry voi kuljettaa erilaisia tavaroita, mikä on suuri apu jokapäiväisessä elämässämme.
2. Korkealaatuinen: Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runkorakenne on luja ja kestävä.
3. Kääntöpyörä: Neljän akselilla varustetun pyörän ansiosta taitettava vaunu kulkee helposti ja sujuvasti eri maastoissa.
4. Mukavuus: Taitettava muotoilu on helppo kuljettaa tai säilyttää. Taitettavan kehyksen ansiosta kärry vie vähemmän tilaa säilytettäessä.
5. Monitoimilaite: Se sopii hyvin päivittäiseen päivittäistavarakauppaan, ostoksille, pyykin noutamiseen tai päivittäiseen kuljetukseen. Se sopii myös erittäin hyvin metrolla tai nopeasti kulma -ruokakauppaan, paikalliseen deli-, leipomo- tai lähikauppaan.
Tehtaamme:
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
Helmikuussa 2006 haki TENG't -tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
Heinäkuussa 2008 läpäisi ISO9001-2000 kansainvälisen laatujärjestelmän sertifikaatin
Läpäise BV -tarkastus toukokuussa 2011
Maaliskuussa 2017 sai ROHS 2.0 -sertifikaatin
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
Elokuussa 2020 Xingteng saa uuden keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.


Suositut Tagit: kokoontaitettava ostoskärry, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Lähetä kysely











