Kuvaus
Tekniset parametrit
tuotteen yksityiskohdat
Oletko kyllästynyt vetämään useita matkatavaroita matkoilla tai ostoksilla? Tämä metallinen pyörillä taitettava kärry on täydellinen ratkaisu! Käytä tätä pyörillä taitettavaa kärryä pelastaaksesi kätesi ja nauti kävelystä ruokakaupasta.
Kätevät pyörät! Tällä taitettavalla vaunulla supermarketiin siirtyminen on helpompaa. Käytä tätä metallista pyörillä taitettavaa kärryä säästämään käsiäsi ja nauti ruokakaupan kävelystä.
| Nimi | metallinen taitettava kärry pyörillä |
| Malli | XJG8078 |
| Kapasiteetti | 109L |
| Kantavuus | 30 kg |
| Vaunun paino | 4,6 kg |
| Korin koko | 59*40,5*45cm |
| Avoin koko | 103*54*58,5 cm |
| Pakkauskoko | 110*10*52cm, 2kpl/kartonki; 870 kpl/20GP, 2360 kpl/40HQ |
| MOQ | 870 kpl |
| Materiaali | Rautaputki maalipinnoitteella |
| Pyörä | 240mm/130mm; PP/EVA |







Metallisen taitettavan kärryn ominaisuudet pyörillä
1. Erittäin lujat rautaputket vahvistavat kantavuutta. Runko on taitettava, joten sitä on helppo varastoida ja ladata auton tavaratilaan.
2. Käsinojalla on kolme kutistumista, mikä on ergonomista ja sopii eri korkeuksille.
3. Etupyörä on yleispyörä, joka tekee ohjaamisesta helpompaa, ja taka -akseli on varustettu jousilla kestävyyden vuoksi.
4. Optimoi runkorakenne täyttämään päivittäiset ostoskorin lastaus- ja pyykintäyttövaatimukset. Älä epäröi ostaa sellaista!
Pyörillä varustetun metallisen taittokärryn edut
1. Suuri kapasiteetti: 109 litran tilavuudella tämä taitettava ostoskärry voi kuljettaa erilaisia tavaroita, mikä on suuri apu jokapäiväisessä elämässämme.
2. Korkealaatuinen: Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runkorakenne on luja ja kestävä.
3. Kääntöpyörä: Neljän akselipyörän ansiosta taitettava vaunu kulkee helposti ja sujuvasti eri maastoissa.
4. Mukavuus: Taitettava muotoilu on helppo kuljettaa tai säilyttää. Taitettavan rungon ansiosta kärry vie vähemmän tilaa säilytettäessä, se voidaan säilyttää tavaratilassa tai istuimen alla, mikä on ihanteellinen vaihtoehto metrolle tai nopeille matkoille markkinoille tai ruokakauppaan.
5. Monitoimilaite: Se sopii hyvin päivittäiseen päivittäistavarakauppaan, ostoksille, pyykin noutamiseen tai päivittäiseen kuljetukseen. Se sopii myös erittäin hyvin metrolla tai nopeasti kulma -ruokakauppaan, paikalliseen deli-, leipomo- tai lähikauppaan.
Tehtaamme
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd on nykyaikainen konserniyhtiö, joka koostuu Jiaxing Xingteng -pyöristä Co, Ltd ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd. Siellä on ammattitaitoinen, tehokas, innostunut, omistautunut ja rehellinen työtiimi.


Suositut Tagit: metallinen taitettava kärry pyörillä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Seuraava
Kannettava päivittäistavarakoriLähetä kysely











