Elintarvikkeiden ostoskori
Kuvaus
Tekniset parametrit
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | päivittäistavarakaupan ostoskori |
| Mallinumero | XJG8122-1 |
| Kapasiteetti | 52L |
| Kantavuus | 50kg |
| Paino | 5,66 kg |
| Korin koko | P41*L35*K36,5 cm |
| Avoin koko | P47*L41*K41,5 cm |
| Pakkauskoko | P42*L42*K12 cm, 1 kpl/laatikko. 1200 kpl 20GP:ssä, 2950 kpl 40HQ:ssa |
| Korin materiaali | PP muovia |
| Tangon materiaali | rauta- |
| Pyörä | portaiden kiipeilypyörät, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |



Päivittäistavarakaupan ostoskorin ominaisuudet
1. Päivittäistavarakaupan ostoskorin koko on avattuna 41*35*36,5 cm, mikä tarjoaa sopivan tilan työkalujen ja tavaroiden kuljettamiseen.
2. Taitettavan kärryn korkeus on vain 7 cm taitettuna, mikä on kätevä varastointiin tai käytettäväksi pöytänä, istuimena tai jakkarana.
3. Valmistettu korkealaatuisesta polypropeenista, vahva ja kestävä, kevyt ja joustava rakenne, voi kuljettaa 35 kg tavaroita. Portaiden kiipeilypyörärakenne ja rautainen kahva, helppo vetää ja kuljettaa.
4. Monikäyttöinen, jota pidetään kannettavana työkaluna/telineenä ostoksille, piknikille, matkustamiseen, grillaamiseen jne.
Sovelluspäivittäistavarakaupan ostoskorista
1. Ostoslaatikko, kätevä käyttää supermarketissa tai viljelijän markkinoilla, kuljettaa vihanneksia, tavaroita jne.
2. Jakkaraistuin, voi levätä, kun olet väsynyt ostoksille
3. Outdoor: villiin retkeilyyn, ei vain kuljeta tavaroita, se voi toimia myös pöytänä, istuimena, mikä tekee ulkoilusta mukavampaa ja mukavampaa.
4. Auton säilytys: laita autoon, voi säilyttää erilaisia asioita, tehdä autostasi puhtaan ja järjestyksessä.


Yleispyörät eri väreillä valittavissa



Tehtaamme
1. Yli 20 vuoden kokemus laitteisto- ja ostoskärryteollisuudesta, erinomainen tuotantokapasiteetti.
2. Tuotevarusteet: Tarkkuusruiskutuskone, leimauskone, niittikone, kuormitustestauskone, suolasuihkupinnoituksen testauskone, kovuustestauskone.
3. Riippumaton tutkimus- ja kehitystyö, itsenäinen tuotanto- ja myyntitiimi, ammattimainen, tehokas, innostunut, omistautunut ja rehellinen työryhmä.
4. Palvelun periaate:" Kohtuullisimmalla hinnalla ja täydellisillä palveluilla tarjoamme parhaat tuotteet". Liiketoimintafilosofia:"Ammattimainen, Rehellisyys, Luotettava"

FAQ
1. Oletko tehdas tai kauppayhtiö?
V: Olemme ammattimainen valmistaja ja kauppayhtiö vuodesta 1997.
2. Voinko saada ilmaisia näytteitä?
V: Kyllä, näytteitä on saatavana enimmäkseen, rahtikustannukset veloitetaan.
3. Entä asiakaspalvelusi?
V: Meillä on kokenut tuoteasiantuntija, joka tarjoaa sinulle parhaan palvelun.
4. Kuinka voin luottaa laatuasi?
V: Tuotteemme on läpäissyt ISO9001-laatusertifikaatin ja tuotetta myydään ympäri maailmaa vuosikymmeniä.
Suositut Tagit: päivittäistavarakaupan ostoskori, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myyntiin
Seuraava
OstoskärryvaunuLähetä kysely










