Kuvaus
Tekniset parametrit
Kärry ruokaportaita varten
Oletko kyllästynyt raahaamaan ympäriinsä paljon laukkuja käsissäsi ja käsivarsillasi ostoksilla tai matkoilla? Oletko kyllästynyt kiipeämään portaita kantaessasi laukkuja käsissä, kun palaat supermarket-ostoksilta? Jiaxing Xingjie Machineryn tuottama ruokaportaiden kärry voi tehdä elämässäsi suuren erilaisen!
Tuotteen tiedot
| Nimi | kärry ruokaportaita varten |
| Mallin numero | XJG8122-1 |
| kapasiteetti | 52L(1)-0 |
| Kantavuus | 50KG (50KG) |
| paino | 5.66KG (5.66KG) |
| Korin koko | L41*W35*H36.5 cm |
| Avoin koko | L47*W41*H41.5 cm |
| Pakkauksen koko | L42*W42*H12 cm, 1 PC/kartonki. 1200 PCS 20GP, 2950 PCS 40HQ |
| Korin materiaali | PP-muovi |
| Tangon materiaali | rauta |
| Pyörä | portaiden kiipeilypyörät, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |

Ominaisuuksia
Päivittäistavaraportaiden kärry on valmistettu korkealaatuista polypropeenia, kestävää, kevyttä ja joustavaa rakennetta, joka pystyy latamaan 50KG-tavaroilla. Kaksi yleispyörää edessä ja 3 pyörän portaiden kiipeilypyörät takana, kärry on helppo rullata ja vaivaton, kun menet yläkertaan paljon laukkuja käsissäsi.
Taitettuna ostoskorin korkeus on vain 11 cm, voidaan säilyttää helposti auton takakontissa tai missä tahansa talon nurkassa.
Yläosassa on kansi, voit käyttää istuinta ja levätä, jos olet väsynyt ostoksilla. Kun sitä käytetään ulkona piknikillä, sitä voidaan käyttää myös pöytänä tai jakkarana, mikä tekee vapaa-ajan aktiviteeteistasi mukavampia.
Mikä on portaiden kiipeilypyörät?
Portaiden kiipeilypyörät, vähintään kolme rullaa on järjestetty asennuslevylle, jotta rullat voivat vuorollaan olla kosketuksissa portaisiin portaita noustessaan, jotta ne voivat liikkua portaissa jatkuvasti. Portaiden kiipeilykärryä käytettäessä käyttäjän ei tarvitse nostaa ostoskärryä, ja hänen tarvitsee vain vetää ostoskärryä, jotta kärry liikkuu portaita pitkin portaiden kiipeilijöiden pyörien toiminnan alla.
Sovellus


Universaalit pyörät

Tietoja tehtaastamme
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Helmikuussa 2006 haettiin TENG-tavaramerkkiä kaikkialta maailmasta.
Heinäkuussa 2008 hyväksyttiin ISO9001-2000 Kansainvälinen laatujärjestelmäsertifikaatti
Toukokuussa 2011 BV:n tarkastus
Maaliskuussa 2017 rohs 2.0 -sertifikaatti
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto hyväksyi.

Suositut Tagit: Kärry päivittäistavarakauppaan Portaat, Portaiden kiipeilijän kärry
Pari
EiLähetä kysely











