Portaiden kiipeily ostoskori
Kuvaus
Tekniset parametrit
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | portaiden kiipeily ostoskori |
| Mallinumero | XJG8130 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 50 kg |
| Korin koko | 30*40*31 cm |
| Avoin koko | 34*59*44cm |
| Pakkauskoko | 92*39*60cm, 7kpl laatikossa |
| Säiliö | 900 kpl 20GP, 2400 kpl 40HQ |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 90 mm, PP/PVC |







Värit saatavilla

Portaiden kiipeilyostoskorin ominaisuudet
Ainutlaatuinen portaiden kiipeily: Pyörillä varustetut ruokaostokset on varustettu kolmella pyörivällä pyörällä, joita käytetään erityisesti portaiden kiipeilyyn. Pyörien ansiosta se toimii hyvin erilaisissa maastoissa, kuten portaissa, ruohossa, liassa ja sorassa.
Laadukas: kiinteä alumiinirunkorakenne, lujuus ja kestävyys. Mukana irrotettava vedenpitävä Oxford -kangaskassi.
Mukavuus: Taitettava muotoilu on helppo kuljettaa tai säilyttää. Taitettavan kehyksen ansiosta kärry vie vähemmän tilaa säilytettäessä.
Monitoimilaite: Se sopii hyvin päivittäiseen päivittäistavarakauppaan, ostoksille, pyykin noutamiseen tai päivittäiseen kuljetukseen. Se sopii myös erittäin hyvin metrolla tai nopeasti kulma -ruokakauppaan, paikalliseen deli-, leipomo- tai lähikauppaan.
Tehtaamme
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. on moderni konserniyhtiö, joka koostuu Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd: stä. ja Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., jolla on itsenäinen tutkimus ja kehitys, itsenäinen tuotanto ja riippumaton myyntitiimi.

Miksi me
1.Ammattimainen ostoskärryvalmistaja vuodesta 1997.
2. ilmainen näyte on saatavilla.
3. lyhyt läpimenoaika
4.R& D -tiimi käsittelee uusien tuotteiden suunnittelua ja patentteja
5. sertifikaatti ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6. tiukka laadunvalvontajärjestelmä omalla kehittyneellä testikoneella.
7.Ammattimainen huoltopalvelutiimi.
8.Pyörän normaalikäytössä sopimustuotteiden takuuaika on yksi vuosi toimituspäivästä.
9.OEM& ODM hyväksyttävä.
10.Loge tuotteissa on hyväksyttävä.
11.Paketti voidaan räätälöidä.
12. nopea ja tehokas vastaus 24 tunnissa.
13. maksuehdot: LC, TT, Trade Assurance, paypal, west union, moneygram, käteinen.
14.Teng -pyörä voi toimittaa laajan valikoiman pyöriä ja pyöriä&vahvistimia.
15.Kaikkien asiakkaiden' vaatimus voi olla saatavilla.
Suositut Tagit: portaiden kiipeily ostoskori, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myytävänä
Lähetä kysely











