Kuvaus
Tekniset parametrit
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | kokoontaitettava kori pyörillä |
| Mallinumero | XJG8129 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 50 kg |
| Korin koko | 30*40*31 cm |
| Avoin koko | 34*59*44cm |
| Pakkauskoko | 92*39*60cm, 7kpl laatikossa |
| Säiliö | 900 kpl 20GP, 2400 kpl 40HQ |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 90 mm, PP/PVC |




Tuotteen ominaisuudet
• Ainutlaatuinen portaiden kiipeily: Vaunu on varustettu kolmella pyörivällä pyörällä, joita käytetään erityisesti portaiden kiipeilyyn. Pyörien ansiosta se toimii hyvin erilaisissa maastoissa, kuten portaissa, ruohossa, liassa ja sorassa.
• Erittäin kestävä: Ostoskorin runko on valmistettu paksusta alumiiniseoksesta, ruostesuojattu ja kestävä, ja sitä voidaan käyttää monta vuotta. Se mahtuu raskaisiin ja suurikokoisiin esineisiin ja kantaa noin 50 kiloa esineitä.
• Monikäyttöinen: Taitettava kärry voidaan muuntaa pieneksi kärryksi, johon voi sijoittaa raskaita tai suuria esineitä. Voit käyttää sitä ostoskorina, ruokaostoksina, apuvälineenä ostoksilla, töissä tai matkoilla.
• Kätevä varastointi ja kokoonpano: taitettavan rakenteen, säilytys- ja kuljetustilan käyttö on hyvin vähäistä. Vielä tärkeämpää on, että pakkauksessa on yksityiskohtaiset asennusohjeet. Se voidaan asentaa helposti muutamassa minuutissa.
Tehtaamme historia
● Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● Helmikuussa 2006 haki TENG -tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
● Läpäisi heinäkuussa 2008 kansainvälisen ISO9001-2000-laatujärjestelmän sertifikaatin
● Läpäise BV -tarkastus toukokuussa 2011
● Maaliskuussa 2017 hän sai ROHS 2.0 -sertifikaatin
● Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● Elokuussa 2020 Xingteng saa uuden keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.
Todistukset
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patentti

Messut

Näytehuoneen kulma

Suositut Tagit: taitettava kori pyörillä, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa
Seuraava
Monitoiminen taitettava ostoskärryLähetä kysely












