Kuvaus
Tekniset parametrit
Supermarket kärry
Supermarketin ostoskori viittaa yleensä johonkin supermarketissa käyttämistämme ostosvälineistä. Se on välttämätön työkalu elämässämme. Supermarketissa ostoksilla ostoskorin käyttö voi parantaa toisaalta ostajien kysyntää ja toisaalta myyjien liikevaihtoa, mikä voi olla win-win -tulos kahden kärpäsen tappamisesta yhdellä iskulla.
Tuotteen yksityiskohdat
| Nimi | supermarketin kärry |
| Mallinumero | US120A |
| Kapasiteetti | 60L/80L/110L/120L/150L/180L/240L |
| Kantavuus | 80kg |
| Paino | 15,5 kg |
| Koko | 900x550x1000mm |
| Pakkauskoko | 210 kpl 20GP:ssä, 530 kpl 40HQ:ssa |
| Materiaali | Terästä plus muovia |
| Pyörä | 5 tuumaa, PU |
| Logo | Hyväksy mukautettu logo |

Supermarketin kärryn kaltevuus
1. Telineen ostoskori
Telineostoskärryt on kehitetty amerikkalaistyylisistä ostoskärryistä. Niiden perustoiminnot ovat suhteellisen samankaltaisia, ja niitä löytyy enimmäkseen pienistä supermarketeista.
2. Lavojen ostoskori
Lavojen ostoskori tunnetaan yleisesti amerikkalaisena ostoskorina. Auton rungossa on kolme tehtävää. Ensinnäkin korissa on lasten istumapaikka, joka on kätevä naisten tai lasten kanssa ostoksille. Toiseksi laatikon tilavuutta voidaan lisätä, jotta voit sijoittaa enemmän ja suurempia supermarket-tuotteita. Kolmanneksi auton korin alla on paikka ostoskoreille. Verrattuna amerikkalaisiin ostoskärryihin, muihin ostoskärryihin sijoitettujen tavaroiden määrä on vielä kaukana samasta.
3. Japanilainen ostoskori
Japanilaisille ostoskäreille ei ole erityistä volyymijakoa. Yleisin on rungon rungon ostosrautakehys ja alla oleva ostoskorilokero. Ominaisuus on, että ostoskoria ja ostoskoria voidaan käyttää samanaikaisesti. Haittapuolena on, että varastoidut tavarat ovat huonompia kuin eurooppalaiset ostokset.

Tehtaamme
Toukokuussa 1997 perustettiin Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd.
Toukokuussa 2002 perustettiin Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
Helmikuussa 2006 haki TENG-tavaramerkkiä kaikkialla maailmassa
Heinäkuussa 2008 läpäisi ISO9001-2000 International Quality System -sertifikaatin
Toukokuussa 2011 läpäise BV-tarkastus
2. maaliskuuta 017, sai ROHS 2.0 -sertifikaatin
Syyskuussa 2019 perustettiin Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd.
Elokuussa 2020 Xingteng sai toisen keksintöpatentin, jonka Yhdysvaltain patenttivirasto on hyväksynyt.

Suositut Tagit: supermarket cart, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa, hinta, myyntiin
Seuraava
Muoviset ostoskorivaunutLähetä kysely











