Taitettava markkinakori
Kuvaus
Tekniset parametrit
Taitettava markkinakori
| Nimi | Taitettava markkinakärry |
| Mallinumero | XJG8071 |
| Kapasiteetti | 35L |
| Kantavuus | 15 kg |
| Korin koko | 38*29*30cm |
| Avoin koko | 42*36*90cm |
| Pakkauskoko | 92*39*59 cm, 7 kpl laatikossa |
| Säiliö | 925 kpl 20GP: ssä, 2448 kpl 40HQ: ssa |
| Materiaali | Alumiiniseos |
| Pyörä | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 kpl |
Tämä taitettava markkinakärry on valmistettu aeroalumiinimateriaalista, joten se on erittäin kestävä ja kevyt.
Päärungon jatkettua osaa käytetään kahvaksi, mikä helpottaa työntämistä ja vetämistä.
Sen tilavuus on 35 litraa, joten se tarjoaa sopivan tilan erilaisten tavaroiden kuljettamiseen. Pyörän muotoilu tekee siitä kätevämmän ja työvoimaa säästävämmän siirrettäessä ja kuljetettaessa.
Taittaminen ja avaaminen kestää vain sekunnin, helppo käyttää.
Tätä kärryä voidaan käyttää ostoksille, pyykinpesuun, retkeilyyn jne.

Etu
1. Kevyt, vaivaton kannettaessa verrattuna metallimateriaaliin
2. Kaksi kääntyvää pyörää, helposti rullaava
3. Suuri kapasiteetti, voi laittaa paljon kohteita
4. Taitettava, voidaan säilyttää autossa tai kaapissa, säästää tilaa
Meistä
1.Yli 20 vuoden kokemus laitteisto- ja ostoskärryteollisuudesta, erinomainen tuotantokapasiteetti. Uusi tehdas perustettiin Anhuille vuonna 2019.
2.Tuotelaitteet: Tarkkuusruiskutuskone, leimauskone, niitti kone, lastaus testaus kone, suola spray pinnoitus testaus kone, kovuus testaus kone.
3. kokenut R& D -tiimi, 3D-, 2D -renderöinti-, prototyyppi- ja työkalutuotteiden ammattilainen.
4.Palvelun oppi:&"; Kohtuullisin hinnoin ja täydellisin palveluin, jotta voimme tarjota parhaat tuotteet &". Liiketoiminnan filosofia:&"; Ammattimainen, rehellinen, luotettava &";

Usein kysytyt kysymykset:
1.Minkälaisia liiketoimintaehtoja sinulla on? Mitkä ovat maksuehdot?
Liiketoiminnan ehdot: FOB, EXW, CNF/CFR.
Maksuehdot: T/T, L/C, PayPal.
2. Voinko saada ilmaisia näytteitä?
Kyllä, näytteet ovat ilmaisia, mutta sinun on maksettava lähetys- ja tulliselvityskulut.
3.Mitä tulee sinun saapumisaikasi?
15-30 päivää olemassa oleville malleille; 30-45 päivää uusille malleille.
4.Ihavene mallit, canyouopenmouldsforus?
Kyllä, meillä on ammattimainen suunnittelutiimi. Muista vain, että pyydetty määrä tulee.
5.Weneverimportfrom Kiinasta, voitko auttaa meitä järjestämään?
Toki.Meillä on ammatillisia logistiikkatiimejä.
6.Entä tuotteidesi laatu?
Laadusta meillä on tehtaan QC& QA -tiimi, ja kolmannen osapuolen sertifikaatti on saatavilla.
Suositut Tagit: taitettava markkinakärry, Kiina, toimittajat, valmistajat, tehdas, tukkumyynti, halpa
Seuraava
Market OstoskoriLähetä kysely










